نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اقای ادمین من رو راهنمایی کنید

1715
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

اقای ادمین من رو راهنمایی کنید

سلام . وقت به خیر . از اقای ادمین سوال دارم ایا من توسط کاربر طراح هک شده بودم ؟ چجوری تونسته از طرف من پیام بفرسته فقط اینو بگید ک من هک شدم یا نه از طریق دیگه ای از طرف من پیام فرستاده شده .
    من تازه متوجه شدم کا ایمیلی که از اول وارد کردم برای عضویت اشتباه بوده ی حرف با ایمیل اصلی خودم فرق داره و اون ایمیل مال کسی دیگه بوده دیروز اصلاحش کردم.میترسم طراح اگه منو هک کرده باشه به ادرس اون ایمیل هم دسترسی پیدا کنه و بعد ...
    چجوری بوده اون قضیه همونطور ک برای همه توضیح دادین به منم بگید @Admin
    ویرایش توسط Leila.h : 11-14-2020 در ساعت 07:42 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42560
    تشکـر
    2,153
    تشکر شده 50 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اقای ادمین من رو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila.h نمایش پست ها
    سلام . وقت به خیر . از اقای ادمین سوال دارم ایا من توسط کاربر طراح هک شده بودم ؟ چجوری تونسته از طرف من پیام بفرسته فقط اینو بگید ک من هک شدم یا نه از طریق دیگه ای از طرف من پیام فرستاده شده .
    من تازه متوجه شدم کا ایمیلی که از اول وارد کردم برای عضویت اشتباه بوده ی حرف با ایمیل اصلی خودم فرق داره و اون ایمیل مال کسی دیگه بوده دیروز اصلاحش کردم.میترسم طراح اگه منو هک کرده باشه به ادرس اون ایمیل هم دسترسی پیدا کنه و بعد ...
    چجوری بوده اون قضیه همونطور ک برای همه توضیح دادین به منم بگید Admin@
    سلام لیلا جان
    ببین عزیزم این موضوع مال چندماه پیش هست و ادمین رسیدکی کرد موضوع از این قرار بود که من و دوستان پیام هایی از طرف طراح دریافت کردیم که داخلش لینک عکس پیام خصوصی از طرف تو و یکی از کاربران فعال بود عزیزم و اصلا محتوای خوبی نداشت اما با شکایت دوتن از دوستان که اسمشون رو نمیارم موضوع علنی شد و البته توسط ادمین عزیز سایت رسیدگی شد
    من و دوستان به ادمین نگفتیم که طراح به ما پیام داده اما خود ادمین فهمیده بودن و اون کاربر محروم شد
    الانم ایمیلت رو عوض کن رمز عبورت روهم عوض کن هیچ کسی نمیتونه به تو دسترسی پیدا کنه و اصلا هک شدنی درکار نبود
    چون اون عکس ها فتوشاپ بود
    اضافه کنم : من هیچ شکایتی از شما و اون کاربر فعال نکردم و گفتم تازمانی که شما پیام مستقیم به من ندید ازتون نه توی خصوصی نه توی تاپیک مجزا شکایتی نکنم چون احتمال میدادم حیله باشه

بنابر این کسی هک نشده بود چون سیستم سایت قوی تر از این حرفاس اون عکس ها هم فتو شاپ بود ه یعنی الزاما نباید هک بشی تا پیامی ازت داده بشه کاربر خاطی میتونست از طرف من هم عکس پیام فتو شاپ کنه

متوجه ای فتو شاپ بود هک نشده بودین
    ویرایش توسط فروزان @ : 11-14-2020 در ساعت 04:37 AM

3. کاربران زیر از فروزان @ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : اقای ادمین من رو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط فروزان @ نمایش پست ها
    سلام لیلا جان
    ببین عزیزم این موضوع مال چندماه پیش هست و ادمین رسیدکی کرد موضوع از این قرار بود که من و دوستان پیام هایی از طرف طراح دریافت کردیم که داخلش لینک عکس پیام خصوصی از طرف تو و یکی از کاربران فعال بود عزیزم و اصلا محتوای خوبی نداشت اما با شکایت دوتن از دوستان که اسمشون رو نمیارم موضوع علنی شد و البته توسط ادمین عزیز سایت رسیدگی شد
    من و دوستان به ادمین نگفتیم که طراح به ما پیام داده اما خود ادمین فهمیده بودن و اون کاربر محروم شد
    الانم ایمیلت رو عوض کن رمز عبورت روهم عوض کن هیچ کسی نمیتونه به تو دسترسی پیدا کنه و اصلا هک شدنی درکار نبود
    چون اون عکس ها فتوشاپ بود
    اضافه کنم : من هیچ شکایتی از شما و اون کاربر فعال نکردم و گفتم تازمانی که شما پیام مستقیم به من ندید ازتون نه توی خصوصی نه توی تاپیک مجزا شکایتی نکنم چون احتمال میدادم حیله باشه

بنابر این کسی هک نشده بود چون سیستم سایت قوی تر از این حرفاس اون عکس ها هم فتو شاپ بود ه یعنی الزاما نباید هک بشی تا پیامی ازت داده بشه کاربر خاطی میتونست از طرف من هم عکس پیام فتو شاپ کنه

متوجه ای فتو شاپ بود هک نشده بودین
    بله بله درسته عزیزم اخه من ترسیدم ایمیله هم هک شده باشه
    امضای ایشان
    خدانگهدارتون مواظب خودتون باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)